Hakkımızda

Lezzet serüvenine 2006’da Ankara'da pizza tost pazarının kurucusu olarak başlayan  markamız MySelf Pizza; ilk günden itibaren sektöründe en üstü hedeflemiş ve tüm Türkiye’ye enfes tadıyla yayılmıştır.  MySelf pizzayı  özel kılan kalitemiz, lezzet ve profesyonelliğimizle halen ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

2006 yılından bu yana edindiğimiz deneyim ve yetkinliklerimizle ulaştığımız profesyonel kurumsallaşmamıza son derece güveniyoruz.

Siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti için kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını kaliteli  üretimle  güvence altına almayı hedef edindik.

Başta üst yönetimi olamak üzere tüm çalışanları ile birlikte benimsediği ve görev edindiği toplam kalite yönetimi anlayışını, tedarikçileri ve hizmet aldığı diğer kuruluşlarıyla paylaşma bilincini taşımaktayız.

MySelf Pizza, çalışanlarına vereceği sürekli eğitim ile bireysel katkıları arttırarak, tüketicilerinin beklentileri ve istekleri doğrultusunda sürekli değişime inanan bir anlayışla ürün grubunu geliştirmek ve yeni ürünlerin uygulayıcısı olarak iç ve dış pazarda lider olmayı hedeflemiştir.

 

 

MySelf Pizza MySelf Pizza MySelf Pizza MySelf Pizza MySelf Pizza MySelf Pizza